Campus 160

Budynek

Campus 160

Budynek

Campus 160

Numer

10509/3105/BB

Całkowita powierzchnia biurowca

81596.00 m2

Dostępna powierzchnia

1200.00 m2

Czynsz m²

15.00 EUR / m2

Opłata eksploatacyjna

26.00 PLN / m2

Zgodnie z art. 66 Kodeksu Cywilnego oferta nie stanowi oświadczenia woli zawarcia umowy pomiędzy oferentem, 
a kontrahentem.

Poproś o kontakt

Opis

najem tradycyjny

Campus 160 to nowoczesny kompleks biurowy zlokalizowany przy Alejach Jerozolimskich 160 na warszawskiej Ochocie. Położenie przy jednej z głównych arterii miasta gwarantuje doskonałą widoczność oraz sprawny dojazd do centrum i tras wylotowych. Pracownicy mogą korzystać z bogatej sieci połączeń autobusowych oraz pobliskich stacji WKD i SKM. Sąsiedztwo centrów handlowych Reduta i Blue City zapewnia dostęp do szerokiej oferty usługowej, handlowej i gastronomicznej, co znacząco podnosi komfort codziennego funkcjonowania.

Kompleks składa się z pięciu budynków oferujących łącznie około 81 000 m² nowoczesnej powierzchni biurowej. Obiekty charakteryzują się dużymi przeszkleniami, które zapewniają optymalne doświetlenie wnętrz i sprzyjają efektywnej pracy. Standard techniczny obejmuje pełną klimatyzację, system BMS, podniesione podłogi oraz podwieszane sufity. Campus 160 wyróżnia się bogatą infrastrukturą wewnętrzną: na terenie kompleksu znajdują się kawiarnie, restauracje, sklep oraz sale konferencyjne. Do dyspozycji najemców oddano ogromny parking podziemny na ponad 1 000 miejsc oraz udogodnienia dla rowerzystów. Obiekt posiada certyfikat BREEAM na poziomie Very Good oraz status Obiekt bez barier, co potwierdza jego proekologiczny charakter i pełną dostępność.

Chcesz mieć dostęp do najlepszych ofert w Warszawie? Jeśli nie ma tu dokładnie tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami — nasi eksperci sprawdzą dostępność w budynkach, podpowiedzą, gdzie i kiedy zwolnią się nowe powierzchnie, i wrócą do Ciebie z konkretnymi propozycjami dopasowanymi do Twojej organizacji. Nie odkładaj decyzji — kliknij Poproś o kontakt, a my znajdziemy dla Ciebie najlepszą przestrzeń.

Lokalizacja

Campus 160

Adres al. Aleje Jerozolimskie Mazowieckie, Warszawa, Ochota

Biuro obsługujące inwestycje

Warszawa

Adres Budynek Warsaw Trade Tower,
ul. Chłodna 51, ‎
00-867 Warszawa

Zadaj pytanie

Sprawdź dojazd do biura Walter Herz

Biuro obsługujące inwestycje

Warszawa

Adres Budynek Warsaw Trade Tower,
ul. Chłodna 51, ‎
00-867 Warszawa

Zadaj pytanie

Sprawdź dojazd do biura Walter Herz

Standard budynku

Kontrola dostępu

Ochrona

System zraszaczy

Światłowód

Klimatyzacja

Podnoszone podłogi

Recepcja

Otwierane okna

Podwieszane sufity

Zobacz więcej podobnych

Napisz do nas

Wypełnij formularz.
My zajmiemy się resztą.

Opekun projektu

Jesteśmy do dyspozycji

Laura Janik

Director